Твердохліб Іван Петрович

Посада: Доцент кафедри інформаційних систем у менеджменті

Вчений ступінь: Кандидат економічних наук

Вчене звання: Доцент

Службовий телефон: (032)2394026

Адреса електронної пошти: i_tverdok@franko.lviv.ua

Коротка бібліографічна довідка:

Народився 3 лютого 1951 року у с. Сушно Радехівського району Львівської області у сім’ї колгоспників.
У 1966 році закінчив Сушнівську восьмирічну школу з відзнакою і продовжив навчання у Радехівській середній школі у класі з поглибленим вивченням математики. Закінчив Радехівську середню школу із золотою медаллю у 1968 році.
З вересня 1968 року по червень 1973 року навчався на денному відділенні механіко-математичного факультету Львівського ордена Леніна університету ім. І. Франка, де отримав вищу освіту за спеціальністю “прикладна математика” і фахову підготовку інженера-програміста універсальних ЕОМ.
Із серпня 1973р. по лютий 1975р. працював інженером-регулювальником радіоапаратури Брестського електромеханічного заводу (Білорусія). В період з лютого 1975р. по вересень 1978р. працював у відділі АСУ заводу “Катіон” (м. Хмельницький), спочатку старшим інженером-програмістом, а потім керівником групи математичного забезпечення відділу АСУ. З вересня 1978р. і по теперішній час працюю на економічному факультеті ЛНУ ім. Івана Франка, спочатку асистентом кафедри, а з 2000р. – доцентом кафедри інформаційних систем у менеджменті. Навчався в аспірантурі Московського економіко-статистичного інституту (Росія) у 1982-85 рр.
Кандидат економічних наук зі спеціальності 08.03.02 – “Економіко-математичне моделювання” (тепер 08.00.11 – “Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці”), доцент кафедри інформаційних систем у менеджменті ЛНУ імені Івана Франка.
Автор більше 100 наукових і науково-методичних праць, співавтор двох посібників, учасник багатьох міжнародних і всеукраїнських конференцій з проблем економіки, освіти, національного відродження, місцевого самоврядування.

Додаткові посади: Член наукового товариства ім. М. Міхновського

 

Сфера наукових інтересів: Математичне моделювання соціально-економічних процесів трансформаційної економіки, технології баз даних, інформатизація освіти, асиметрія інформації, інтелектуальний аналіз даних.

Перелік курсів:

  1. Технологія проектування та адміністрування БД і СД.
  2. Управління проектами інформатизації.
  3. Моделі та структури даних.
  4. Об’єктно-орієнтоване програмування.
  5. Технології проектування і адміністрування сховищ даних консолідованої інформації.
  6. Вступ до спеціальності (конкурентна розвідка).
  7. Управління проектами інформатизації.

Copyright (c) 2017